Napisz do nas:
19,008.75 zł Netto
Prosta kuchnia indukcyjna wok 5000 W wykonana ze stali nierdzewnej 18/10 i szkła ceramicznego Schott Ceran. Posiada wyświetlacz cyfrowy i pokrętło regulacyjne. Kuchnia została dostosowana do ciągłej pracy w użytku komercyjnym.
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 295 mm |
| waga | 24,2 kg |
| materiał | stal nierdzewna SCHOTT CERAN® |
| gatunek stali nierdzewnej | 18/10 |
| zasilanie | elektryczne |
| napięcie | 400 V |
| moc całkowita | 5000 W |
| moc palników | 5000 W |
| ilość palników (elementów grzewczych) | 1 |