Napisz do nas:
6,805.50 zł Netto
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | Do zastosowania w stacji do gotowania KST3240 Plus wymagany jest podest 100 KST 3240 |
| szerokość | 330 mm |
| głębokość | 380 mm |
| wysokość | 180 mm |
| waga | 8.5 kg |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Seria | - |
| Lampka kontrolna | - |
| Materiał wgłębienia | SCHOTT CERAN® |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Ilość stopni mocy | Bezstopniowo |
| Średnica wgłębienia | 300 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3 kW |
| Regulacja w zakresie od | Moc |