Napisz do nas:
6,950.25 zł Netto
Szybciej i wydajniej dzięki zwiększeniu mocy przedniego pola grzewczego do 3,5 kW.
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Jeden za drugim |
| Moc przedniego pola grzewczego maks. | 1800 W |
| Moc tylnego pola grzewczego maks. | 1800 W |
| Średnica przedniego pola grzewczego | 210 mm |
| Średnica tylnego pola grzewczego | 210 mm |
| Moc przyłączeniowa | 3.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Szerokość pola szklanego | 290 mm |
| Głębokość pola szklanego | 470 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Ilość stopni mocy | 9 |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 590 mm |
| wysokość | 110 mm |
| waga | 11.1 kg |
| Moc przy dołączeniu mocy, przednie pole grzewcze maks. | 3500 W |
| Moc przy dołączeniu mocy, tylne pole grzewcze maks. | 1800 W |