Napisz do nas:
885.75 zł Netto
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3500 W |
| Moc przyłączeniowa | 3.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Ilość stopni mocy | - |
| Właściwości | - |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Regulacja w zakresie od | Temperatura |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| Ważna wskazówka | Do zastosowania w stacji do gotowania KST3240 Plus wymagany jest podest 200 KST 3240 |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 445 mm |
| wysokość | 115 mm |
| waga | 7.2 kg |
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Ilość stopni temperatury | 10 |