Napisz do nas:
8,160.00 zł Netto
Wymiary topu: 800x700x280 [mm]
Wymiary z podstawą: 800x700x900 [mm]
Moc całkowita: 14 kW
Powierzchnia robocza: 0,37 m2
Palnik pilotujący
Przyłącze gazu: R 1/2
Palnik z zabezpieczeniem przeciwwypływowym
Podstawa: otwarta, szafkowa, szafkowa z drzwiami
| Numer katalogowy | Nazwa | Moc całkowita | Wymiary |
| 700.OGL-800 | Lawa grill | 14,0 kW | 800x700x280[mm] |
| długość | 800 mm |
|---|---|
| szerokość | 700 mm |
| wysokość | 280 mm |
| moc całkowita | 14 kW |
| zasilanie: | gazowe |
| rodzaj gazu: | gaz ziemny, propan-butan |
| powierzchnia robocza | 0.37 m² |
| materiał: | stal nierdzewna |
| ilość stref | 2 |