Napisz do nas:
17,010.00 zł Netto
Seria Millennial Touch Screen Compact od Tecnoeka to nowoczesne, kompaktowe piece konwekcyjno-parowe zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni roboczej – urządzenie ma zaledwie 500 mm szerokości, dzięki czemu doskonale sprawdza się nawet w najmniejszych kuchniach. Idealny jako główny piec w małych lokalach lub jako drugi/trzeci piec pomocniczy w większych kuchniach.
???? Wąski piec – tylko 500 mm szerokości
???? Pojemność: 6 x GN 1/1 – odległość między prowadnicami: 68 mm
???? Dotykowy ekran TFT 7” – intuicyjny, kolorowy panel z menu w 42 językach (w tym polskim)
???? Programowalny – możliwość zapisania do 500 przepisów, po 10 kroków każdy
???? Wydajność: 90–120 dań dziennie
Airflowlogic™ – zmodyfikowany deflektor dla równomiernej cyrkulacji powietrza, zapewnia idealne efekty pieczenia na każdej półce
Humilogic™ – wtrysk wody zza wentylatora, zapewnia efektywne nawilżanie przy mniejszym zużyciu wody
Drylogic™ – system zarządzania wilgotnością, który pozwala na precyzyjne suszenie potraw oraz utrzymanie optymalnego klimatu w komorze
Multi Level Cooking – gotuj różne potrawy jednocześnie (ten sam tryb i temperatura, różne czasy); piec sam wskaże, które danie wyjąć
Delta T – zaawansowane gotowanie z sondą, idealne do dużych porcji mięsa – delikatne i równomierne efekty
Pre-Heating – rozgrzanie komory o +30°C ponad zadaną temperaturę przed włożeniem potraw
Cool Down – szybkie schładzanie komory przed kolejnym cyklem
Holding – utrzymanie gotowych potraw w idealnej temperaturze do serwowania
Holding Cabinet / Proofer – piec może pracować jako szafa bankietowa lub komora rozrostu
Gotowanie z sondą – wielopunktowa sonda kontroluje temperaturę wewnątrz potrawy
Opóźniony start – do 24 godzin, idealny do automatycznego przygotowania pieca przed rozpoczęciem zmiany
Automatyczny system myjący – 4 programy: Eco, Normalny, Intensywny, Płukanie (oszczędność wody do 30%)
Rejestracja danych HACCP
Port USB – idealny dla kuchni sieciowych (programowanie jednego pieca i kopiowanie ustawień na inne urządzenia)
Drzwi dwuszybowe z blokadą przy 60°, 90°, 120° i 180° – zapobiega niekontrolowanemu otwarciu
Chłodzona zewnętrzna szyba drzwi – bezpieczeństwo obsługi
Rynienka ociekowa – zapobiega kapaniu kondensatu
Łatwa w wymianie uszczelka drzwi z odpornego silikonu
Komora i obudowa ze stali nierdzewnej AISI 304 – trwałość i łatwość czyszczenia
IPX5 – wysoki stopień wodoodporności
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Seria | Millennial Touch Screen Compact |
| Zasilanie | 400 V |
| Moc całkowita | 7800 W |
| Sterowanie | Dotykowy panel TFT 7" |
| Programowalny | Tak – 500 programów po 10 kroków |
| Zakres temperatury | 30°C – 270°C |
| Produkcja pary | Natryskowa, 10-stopniowa regulacja |
| Pojemność | 6 x GN 1/1 |
| Odstęp między prowadnicami | 68 mm |
| Wydajność | 90 – 120 dań / dzień |
| Wentylatory | 1 z autorewersem, 3 prędkości |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 500 × 930 × 700 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 540 × 380 × 439 mm |
| Sonda temperatury | Wielopunktowa |
| System myjący | Tak (w zestawie) |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/10, podwójna szyba drzwi |
| Zabezpieczenia | Przed przegrzaniem, przed zalaniem |
| EAN | 8059174314552 |