Napisz do nas:
2,032.80 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000357 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTHC-30 E |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 310 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Powierzchnia robocza | 33 x 48 cm2 |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga [kg] | 44.90 kg |