Napisz do nas:
2,664.75 zł Netto
Frytownica – jako solidne urządzenie nablatowe – jest doskonale przystosowana do użytku w profesjonalnej kuchni gastronomicznej dzięki 12-litrowej komorze. Kranik spustowy do tłuszczu, wyjmowane sito do panierowania oraz wychylna grzałka ułatwiają czyszczenie.
| Szerokość kosza | 250 mm |
| Głębokość kosza | 230 mm |
| Wysokość kosza | 110 mm |
| Pojemność kosza | 6,5 l |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | - |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 290 mm |
| Głębokość komory | 308 mm |
| Wysokość komory | 210 mm |
| Pojemność komory | 12 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Regulacja temperatury | Ręcznie |
| Kontrola temperatury oleju | - |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 kosz 1 pokrywa 1 sito do panierowania |
| Moc przyłączeniowa | 9 kW |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 485 mm |
| waga | 15,4 kg |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |