Napisz do nas:
5,531.25 zł Netto
Seria 600 - Wydajne urządzenia do gotowania w praktycznej zabudowie modułowej, zajmującej niewiele miejsca. Budowa i wyposażenie według potrzeb. Urządzenia z wysokowartościowej stali chromowo-niklowej 18/10 w kompaktowym wykonaniu. Długi czas użytkowania urządzeń.
| Szerokość kosza | 225 mm |
| Głębokość kosza | 275 mm |
| Wysokość kosza | 100 mm |
| Pojemność kosza | 8 l |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | 600 |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Pojemność komory | 8 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Moc przyłączeniowa | 6,3 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 290 mm |
| waga | 21.0 kg |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |