Napisz do nas:
1,955.25 zł Netto
| Szerokość kosza | 300 mm |
| Głębokość kosza | 240 mm |
| Wysokość kosza | 120 mm |
| Pojemność kosza | 8.2 l |
| Pojemnik na tłuszcz | nie |
| Seria | - |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 318 mm |
| Głębokość komory | 345 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Pojemność komory | 10 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 8.1 kW |
| W zestawie | 1 kosz 1 pokrywa |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| szerokość | 390 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 375 mm |
| waga | 11.5 kg |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Grzałka | Możliwość wyjęcia |