Napisz do nas:
2,015.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000235 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FE-10 T |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga [kg] | 12.20 kg |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 370 mm |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 8 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 1 szt. |