Napisz do nas:
1,334.76 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000225 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FE-07 V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga [kg] | 7.90 kg |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 370 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 1 szt. |