Napisz do nas:
808.50 zł Netto
| Obsługa | Elektronicznie |
| Rodzaj noża | Nóż sierpowaty podwójny |
| Regulowana grubość plastrów | tak |
| Grubość plastra | 5 - 35 mm |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 185 mm |
| głębokość | 210 mm |
| wysokość | 325 mm |
| waga | 6.9 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0.135 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Funkcja automatycznego włączania | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica leja do napełniania | 470 mm |