Napisz do nas:
1,697.25 zł Netto
Doskonała rozkosz: podgrzewanie i utrzymanie temperatury gorącej czekolady bez ryzyka przypalenia lub zbrylenia.
| Pojemność | 5 l |
| Wysokość szklanek / filiżanek maks. | 10 cm |
| W zestawie | szczotka rurowa |
| Właściwości | Zdejmowany kranik spustowy Tacka odciekowa z czujnikiem poziomu napełnienia Podgrzewanie na zasadzie kąpieli wodnej |
| Zintegrowana tacka odciekowa | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Poliwęglan Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 288 mm |
| głębokość | 420 mm |
| wysokość | 465 mm |
| waga | 7.2 kg |
| Moc przyłączeniowa | 1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 0 °C |
| Zakres temperatury do | 85 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo Maks. do 85 °C |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Czarny |
| Przystosowane do | Podgrzewanie i utrzymanie temperatury gorącej czekolady |
| Materiał mieszadła | Stal szlachetna |
| Materiał śmigła mieszającego | Tworzywo sztuczne |