Napisz do nas:
111.00 zł Netto
Delikatne podgrzewanie bez przypalania nawet 1,25 litra czekolady – pełnomlecznej, gorzkiej lub białej.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 230 mm |
| głębokość | 220 mm |
| wysokość | 200 mm |
| waga | 2 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0,12 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury od | 40 °C |
| Zakres temperatury do | 58 °C |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Garnek wewnętrzny | Ceramika Możliwość wyjęcia |
| Pojemność | 1,25 l |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Przystosowane do | Czekolada pełnomleczna Czekolada biała Czekolada gorzka |