Napisz do nas:
820.50 zł Netto
| Kranik spustowy | nie |
| Uchwyt do przechylania, boczny | tak |
| Pojemność | 20 Liter |
| Uchwyt do noszenia | tak |
| Podwójne ściany | tak |
| Możliwość ustawiania piętrowo | tak |
| Przystosowane do | Potrawy na zimno lub na ciepło |
| Spadek temperatury / godzina ok. | 6 °C |
| Właściwości | Zawór odpowietrzający Pokrywa całkowicie zdejmowana Pokrywa z 4 zaciskami i uszczelką silikonową |
| Wersja | Nieogrzewane |
| Materiał | CNS 18/10 Szczotkowane |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 343 mm |
| głębokość | 343 mm |
| wysokość | 345 mm |
| waga | 6.6 kg |