Fine Dine Turkus Talerz płytki ⌀270 mm | 774496 FINE DINE

35,67 zł
24,97 zł Brutto Zyskujesz 30%

20.30 zł Netto


: 774496

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

SPRZEDAWANE W ILOŚCIACH KARTONOWYCH !!!!

Kuchnia molekularna i kuchnia kreatywna wymagają nie tylko wyjątkowych umiejętności, ale także odpowiedniego wyposażenia. Oprócz podstawowych zestawów do Sous-Vide warto zainwestować w odpowiednią porcelanę oddającą charakter przygotowywanych dań oraz lokalu.

Porcelana Fine Dine Turkus należąca do pokazowej linii Kolory Ziemi to marzenie nie tylko profesjonalnych szefów kuchni, ale także domowych amatorów niekonwencjonalnych wypieków.

Linia Kolory Ziemi zabiera nas w podróż po wszystkich odcieniach naturalnych barw występujących w przyrodzie. Odkrywcze połączenie natury oraz zmieniających się pór roku umożliwia nieograniczone możliwości prezentowania popisowych dań.

Porcelana Fine Dine Turkus została wykonana z porcelany typu Vitrified, dzięki czemu zastawa charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenie szkliwa. Proces witryfikacji, któremu są poddawane naczynia z serii Turkus, polega na szybkim podgrzaniu naczyń do bardzo wysokich temperatur a następie szybkiego schłodzenia poniżej temperatury zeszklenia.

Wysoka temperatura wypalania (1050°C i 1400°C) gwarantuje dużą wytrzymałość mechaniczną oraz niewielką nasiąkliwość, dzięki czemu naczynia sprawdzą się w kuchni przez długie lata.

Połączenie wyjątkowych umiejętności kulinarnych oraz perfekcyjnie wykonanych naczyń sprawia, że prezentowane potrawy przybierają arcymistrzowskie formy, które zachęcają naszych gości do częstszych wizyt w lokalu.

Numer katalogowy producenta 774496
Producent Fine Dine
Gwarancja 1 rok
Materiał wykonania porcelana
Średnica 270 mm
Temperatura maksymalna 180 °C
Piętrowanie Tak
Mycie w zmywarce Tak
Przystosowanie do kuchni mikrofalowych Tak
774496

Obejrzane

Masz pytanie ?

Zadzwoń
33 853 48 05

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku
8:00 - 17:00
oraz w soboty
10:00 - 13:00

Proponowane produkty